Gedachtenanalyse zelftraining voor studenten

Hier gratis te downloaden

De School voor Praktische Menskunde heeft een methodiek ontwikkeld om mentaal gerelateerde problemen, zoals stress, faalangst, piekeren, depressie en burn-out  bij studenten, als ontwikkelingsvraagstukken met bijbehorende communicatiepatronen te benaderen.

Dat is de invalshoek van Gedachtenanalyse.

Onze School ziet studenten als een grote groep jonge mensen die de wereld een stukje beter kunnen maken, door zes soorten kerngedachten als fouten in het denken te leren herkennen en met het denken meer in de werkelijkheid te leven. Van generatie op generatie worden deze fouten doorgegeven en zorgen voor veel leed en ellende.

 

Zelftraining

Gedachtenanalyse  als zelf-training  is in de vorm van een e-book voor iedere student kosteloos te downloaden. Aan dit aanbod zijn geen financiële belangen verbonden.

Wij vinden het belangrijk en zoeken wegen om Gedachtenanalyse breed onder de aandacht van studenten te brengen.

Gedachtenanalyse is een onderdeel van het Gedachten Analyse Programma (GAP).

Gedrukte versie hier te koop. €23,00.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *